22 kilogramy temu

Agnieszka Świerczewska, dziękujemy za Twoje zdjęcie i konsekwencję, dzięki samej sobie osiągnęłaś cel!!! DZIALAMY DALEJ 
Agnieszka Świerczewska, dziękujemy za Twoje zdjęcie i konsekwencję, dzięki samej sobie osiągnęłaś cel!!! DZIALAMY DALEJ  JDBrzezińscy
...baliśmy się wszechobecnej krytyki, „kaszpirowskich” itp., mieliśmy obawy czy sieć jest gotowa na meteorytykę i profesjonalistów, którzy chcą się dzielić wiedzą i edukować, i nie mają ochoty bawić się w skandale lub robić kariery na krytykowaniu innych, bo nie musimy.

Dwanaście tysięcy fanów temu, dokładnie w listopadzie odpaliliśmy swój autorski projekt www.brzezinscytrenuja.pl.Z pewną rezerwą podeszliśmy do tematu, bo fitness w socialmediach ma słaby PR i baliśmy się wszechobecnej krytyki, „kaszpirowskich” itp., mieliśmy obawy czy sieć jest gotowa na merytorykę i profesjonalistów, którzy chcą się dzielić wiedzą i edukować, i nie mają ochoty bawić się w skandale lub robić kariery na krytykowaniu innych, bo nie musimy.

Zarabiamy na konsultacjach treningowych i dietetycznych oraz cateringu dietetycznym.

Otworzyliśmy darmowy projekt z gotowymi dietami na 20 dni i z naszym najnowszym programem treningowym. Oddaliśmy go w ręce fanów i osób potrzebujących skutecznych rozwiązań treningowych.

Dzisiaj po pół roku pracy i wysiłku, który włożyliśmy w nowy projekt jesteśmy uskrzydleni, napływają do nas pierwsze listy z efektami uczestników programu. Nie są ślepymi fanami, chłoną wiedzę, nie lansują się z 3 paskami na siłowni, są „zwykli” (to komplement w dzisiejszych czasach), – dzięki czemu podkreślają swoją niezwykłość. Często poza problemami z wyglądem, mają problemy zdrowotne, które determinują ich cele.

Wszystko to mobilizuje Nas i naszą społeczność do dalszego działania, nie musimy pokazywać na naszym profilu nieprawdziwych, wyssanych z palca metamorfoz, a naszymi nauczycielami nie są amerykańskie fitneski z You Tuba.

Przed nami kolejne projekty i duże wyzwania. ;) Przed Wami nowości fitness i wspólna motywacja ;)
Trwa ładowanie komentarzy...