O autorze
Darek- wielokrotny Mistrz Polski w Kulturystyce Klasycznej mężczyzn i Fitness, Joanna- Wielokrotna Medalistka Polski w aerobiku sportowym. On –najlepszy trener personalny, ona-dietetyczka. Na co dzień małżeństwo. Połączyli fitness i dietę, tworząc tym samym zdrowy styl życia, jako sposób na życie. Założyciele firmy Brzezińscy s.c. zajmującą się treningami personalnymi i konsultacjami dietetycznymi. Eksperci cateringu dietetycznego Fit and eat. Ostatnio zostali twarzami i ekspertami Artresan Active. Odpowiedzialni są m.in. za przygotowanie fizyczne takich gwiazd jak Borys Szyc do roli silnego w Wojnie Polsko-Ruskiej, Agata Młynarska, Krzysztof Ibisz, Antek Pawlicki i Ola Hamkało do Big Love, Paweł Sokal i Dominika Gawęda, Patrycja Markowska, Julia Pogrebińska, Paweł Małaszyński do roli w serialu Afganistan i wielu wielu innych. Eksperci w kluczowych gazetach i artykułach traktujących o zdrowiu i fitnessie oraz eksperci programów zdrowotnych dla kluczowych marek.

22 kilogramy temu

Agnieszka Świerczewska, dziękujemy za Twoje zdjęcie i konsekwencję, dzięki samej sobie osiągnęłaś cel!!! DZIALAMY DALEJ 
Agnieszka Świerczewska, dziękujemy za Twoje zdjęcie i konsekwencję, dzięki samej sobie osiągnęłaś cel!!! DZIALAMY DALEJ  JDBrzezińscy
...baliśmy się wszechobecnej krytyki, „kaszpirowskich” itp., mieliśmy obawy czy sieć jest gotowa na meteorytykę i profesjonalistów, którzy chcą się dzielić wiedzą i edukować, i nie mają ochoty bawić się w skandale lub robić kariery na krytykowaniu innych, bo nie musimy.

Dwanaście tysięcy fanów temu, dokładnie w listopadzie odpaliliśmy swój autorski projekt www.brzezinscytrenuja.pl.

Z pewną rezerwą podeszliśmy do tematu, bo fitness w socialmediach ma słaby PR i baliśmy się wszechobecnej krytyki, „kaszpirowskich” itp., mieliśmy obawy czy sieć jest gotowa na merytorykę i profesjonalistów, którzy chcą się dzielić wiedzą i edukować, i nie mają ochoty bawić się w skandale lub robić kariery na krytykowaniu innych, bo nie musimy.

Zarabiamy na konsultacjach treningowych i dietetycznych oraz cateringu dietetycznym.

Otworzyliśmy darmowy projekt z gotowymi dietami na 20 dni i z naszym najnowszym programem treningowym. Oddaliśmy go w ręce fanów i osób potrzebujących skutecznych rozwiązań treningowych.

Dzisiaj po pół roku pracy i wysiłku, który włożyliśmy w nowy projekt jesteśmy uskrzydleni, napływają do nas pierwsze listy z efektami uczestników programu. Nie są ślepymi fanami, chłoną wiedzę, nie lansują się z 3 paskami na siłowni, są „zwykli” (to komplement w dzisiejszych czasach), – dzięki czemu podkreślają swoją niezwykłość. Często poza problemami z wyglądem, mają problemy zdrowotne, które determinują ich cele.

Wszystko to mobilizuje Nas i naszą społeczność do dalszego działania, nie musimy pokazywać na naszym profilu nieprawdziwych, wyssanych z palca metamorfoz, a naszymi nauczycielami nie są amerykańskie fitneski z You Tuba.

Przed nami kolejne projekty i duże wyzwania. ;) Przed Wami nowości fitness i wspólna motywacja ;)
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...