O autorze
Darek- wielokrotny Mistrz Polski w Kulturystyce Klasycznej mężczyzn i Fitness, Joanna- Wielokrotna Medalistka Polski w aerobiku sportowym. On –najlepszy trener personalny, ona-dietetyczka. Na co dzień małżeństwo. Połączyli fitness i dietę, tworząc tym samym zdrowy styl życia, jako sposób na życie. Założyciele firmy Brzezińscy s.c. zajmującą się treningami personalnymi i konsultacjami dietetycznymi. Eksperci cateringu dietetycznego Fit and eat. Ostatnio zostali twarzami i ekspertami Artresan Active. Odpowiedzialni są m.in. za przygotowanie fizyczne takich gwiazd jak Borys Szyc do roli silnego w Wojnie Polsko-Ruskiej, Agata Młynarska, Krzysztof Ibisz, Antek Pawlicki i Ola Hamkało do Big Love, Paweł Sokal i Dominika Gawęda, Patrycja Markowska, Julia Pogrebińska, Paweł Małaszyński do roli w serialu Afganistan i wielu wielu innych. Eksperci w kluczowych gazetach i artykułach traktujących o zdrowiu i fitnessie oraz eksperci programów zdrowotnych dla kluczowych marek.

Najnowszy program treningowy Joanny i Dariusza Brzezińskich - zdrowa alternatywa dla dzisiejszych trendów fitness

od lewej: Tomasz Politowski, Anna Szwajda, Joanna Brzezińska, Dariusz Brzeziński, Emilia Dunajska, Cezary Bodalski
od lewej: Tomasz Politowski, Anna Szwajda, Joanna Brzezińska, Dariusz Brzeziński, Emilia Dunajska, Cezary Bodalski własne
Ruszyliśmy!!! Po wielu latach zdobywania wiedzy i praktyki czujemy się na siłach, aby wziąć odpowiedzialność za upublicznienie naszego autorskiego programu treningowego. Stworzyliśmy portal internetowy www.brzezinscytrenuja.pl , na którym każdy zalogowany otrzyma nasz najnowszy program treningowy i autorską dietę.

Ruszyliśmy!!!
Po wielu latach zdobywania wiedzy i praktyki czujemy się na siłach, aby wziąć odpowiedzialność za upublicznienie naszego autorskiego programu treningowego. Stworzyliśmy portal internetowy www.brzezinscytrenuja.pl , na którym każdy zalogowany otrzyma nasz najnowszy program treningowy i autorską dietę. Codziennie przygotowujemy dietę na dany dzień edukując tym samym uczestników naszego programu o prawidłowym treningu i diecie, jako holistycznym spojrzeniu na trenowanie, bo prawda jest taka, że nie można tych elementów oddzielać od siebie.


https://www.youtube.com/watch?v=xaYJDtR4Clw

https://www.youtube.com/watch?v=yvtNawgpV4M

Nasze programy udostępniamy za darmo, dzięki partnerom, którzy wspomogli nasz projekt nie tylko finansowo, ale przede wszystkim merytorycznie.

Efekt: REDUCKJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ, POPRAWA WYDOLNOŚCI I BUDOWANIE MASY MIĘŚNIOWEJ

Czas: PIERWSZY EFEKT JUŻ POP 30 DNIACH

Cechy właściwe: SKUTECZNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Wymogi: KONSEKWENCJA

Zaprosiliśmy do projektu firmę Sanofi, która pomogła nam przygotować bezpieczny trening i dzięki współpracy z prof. ortopedii i traumatologii Januszem Płomińskim, otrzymaliśmy autoryzację naszego treningu, jako bezpiecznego dla stawów i działającego profilaktycznie.

Chcemy również budować świadomość, że nie trzeba trenować codziennie ponad swoje siły, aby mieć efekt, równie ważne w programie treningowym poza samym treningiem jest regeneracja, a regeneracja to odpoczynek i prawidłowe odżywianie, w którym pomógł nam nasz ulubiony catering i system żywieniowy Fit and eat, ale to nie wszystko.


Zauważyliśmy, że niewiele osób wie, że: szybki efekt można osiągnąć pracując w odpowiednio dobranym tętnie w zależności od celu, który chcemy osiągnąć. Wiedza o trenowaniu i osiąganiu efektów jest na bardzo wysokim poziomie i pozwala zaprojektować trening jaki tylko nam się wymarzy, zasięgnęliśmy w tym temacie rady eksperta Ironman Timex Pawła Sawickiego, pracującego z triathlonistami, który wspomógł nasz projekt swoją wiedzą o pracy w tętnie.

Wszystkie te elementy powodują, że nasz trening i cały program Fit&Slide jest SKUTECZNY i BEZPIECZNY. Od naszych podopiecznych wymagamy tylko jednego KONSEKWENCJI, w której Wam pomożemy swoim doświadczeniem jako trenerzy osobiści.

Witamy wszystkich w naszym projekcie Fit&Slide !!!!

p.s. w następnym tekście troszkę więcej o samej technice powiemy :)
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...