O autorze
Darek- wielokrotny Mistrz Polski w Kulturystyce Klasycznej mężczyzn i Fitness, Joanna- Wielokrotna Medalistka Polski w aerobiku sportowym. On –najlepszy trener personalny, ona-dietetyczka. Na co dzień małżeństwo. Połączyli fitness i dietę, tworząc tym samym zdrowy styl życia, jako sposób na życie. Założyciele firmy Brzezińscy s.c. zajmującą się treningami personalnymi i konsultacjami dietetycznymi. Eksperci cateringu dietetycznego Fit and eat. Ostatnio zostali twarzami i ekspertami Artresan Active. Odpowiedzialni są m.in. za przygotowanie fizyczne takich gwiazd jak Borys Szyc do roli silnego w Wojnie Polsko-Ruskiej, Agata Młynarska, Krzysztof Ibisz, Antek Pawlicki i Ola Hamkało do Big Love, Paweł Sokal i Dominika Gawęda, Patrycja Markowska, Julia Pogrebińska, Paweł Małaszyński do roli w serialu Afganistan i wielu wielu innych. Eksperci w kluczowych gazetach i artykułach traktujących o zdrowiu i fitnessie oraz eksperci programów zdrowotnych dla kluczowych marek.

Nie potrzeba łez i krwi, aby osiągnąć EFEKT

Nie potrzeba łez i krwi, aby osiągnąć EFEKT. Interesuje nas wyłącznie SKUTECZNOŚĆ I KONSEKWENCJA. I sukces GWARATNOWANY.Mamy już dość na rynku przestarzałych metod treningowych, czas ruszyć fitness o krok milowy do przodu. Nie wciskamy ludziom „kitu” tylko po to, aby się zaznaczyć. A przede wszystkim bierzemy odpowiedzialność, za słowa i działanie. Bo to są najważniejsze cechy trenera z krwi i kości, a nie domorosłego amatora.

Udało się. Znaleźliśmy finanse na zrealizowanie naszego pomysłu. Otworzyliśmy pierwszy w Polsce i w 100% DARMOWY serwis treningowo-dietetyczny, aby EDUKOWAĆ, aby ROZWIJAĆ i dać ALTERNATYWĘ.

Nasz autorski program treningowy Fit&Slide, to przeniesienie ruchu poślizgowego z sali rehabilitacyjnej do Sali fitness. Zawsze nam się marzył idealny system domowego treningu i udało się. Napięcia izometryczne przy wytrzymywaniu pozycji w połączeniu z ruchem Slide pozwalają maksymalnie wykorzystać pracę mięśni stabilizujących, dlatego program jest absolutnie bezpieczny i godny polecenia. Stosujemy go od roku wśród naszych klientów i osiągamy rewelacyjne efekty.

Podczas tworzenia treningu pracowaliśmy z tętnem, co pozwoliło na konstrukcje treningu spalającego tkankę tłuszczową i budującego wytrzymałość i kondycje.

Wygląda niepozornie, ale daje w kość.

Udało się; przez 2 tygodnie program treningowy zdobył na facebooku 7.000 fanów. A serwis obsługuje obecnie 1000 użytkowników, a ich liczba wciąż rośnie.
Możemy sobie pozwolić na zagwarantowanie sukcesu, bo… CODZIENNIE nasi użytkownicy otrzymują DIETĘ na dany dzień. Bardzo dbamy o to, aby edukacja żywieniowa była systematyczna.


Dzięki facebookowi, możemy przekazywać aktualne informacje, ciekawoski, wspierać doświadczeniem i rozwiewać wątpliwości.

JEŻELI KTOŚ CI WMAWIA, ŻE TRENING NALEŻY WYKONYWAĆ CODZIENNIE!

JEŻELI KTOŚ CI MÓWI, ŻE NIEWAŻNE CO ROBISZ I JAK ROBISZ!

JEŻELI KTOŚ CI "WCISKA", ŻE DASZ RADĘ OSIĄGNĄĆ EFEKT BEZ RACJONALNEJ DIETY.

TZN. ŻE NIE WIE CO MÓWI, ALBO MÓWI CO CHCESZ USŁYSZEĆ.

Mamy dość kiczu!!

Zapraszamy na www.brzezinscytrenuja.pl oraz na FP https://www.facebook.com/brzezinscytrenuja
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...